Meist

Meist

Meist

Techsol OÜ on Eesti ettevõte, mis pakub erinevate tehnika seadmete hooldus- ja remonditeenuseid. Meie eesmärk on tagada, teie seadmete tõrgeteta töö ning aidata seeläbi teil oma igapäevase töö jätkamist.

Techsol'i meeskond koosneb kogenud ja kvalifitseeritud tehnikutest, kes omavad laialdast kogemust erinevate tööstuslike seadmete hoolduse ja remondiga. Oleme peamiselt spetsialiseerunud erinevatele tööstuslike seadmete remondile ja hooldusele, kuid meie tehnikud omavad teadmisi ja kogemusi ka automaatikas, penumaatikas, hüdraulikas ja paljus muus.

Techsol'i teenused hõlmavad regulaarset hooldust, rikete diagnostikat ja parandamist. Vajadusel varuosade tellimist ja paigaldust. Meie eesmärk on tagada, et teie seadmed töötaksid nii, nagu peaksid, ja et teie ettevõtte igapäevane tegevus sujuks tõrgeteta.

Teenused mida osutame on kiired, usaldusväärsed ja taskukohased ning me tagame, et teie seadmed saavad parima võimaliku hoolduse. Kui soovite oma tehnika seadmete hoolduse ja remondiga tegelemisel partnerit, kes on kogenud ja usaldusväärne, siis võtke meiega ühendust.

Meie omadused

Miks meie!

Kindlustame, et masina pärast ei jää töö pooleli

Professionaalne meeskond

Kvalifitseeritud töötajad

Moodsamad lahendused

Lepingulistele klientidele tugi 24/7

Võtke ühendust!

Võtke ühendust Techsol OÜ ja laske meie kogenud tehnikutel aidata teil taas sujuvalt tööd teha!

Helistage

+372 5084774

Email

info@techsol.ee