Üldinfo

Üldinfo teenustest

Tere tulemast Techsol’i, pakume kõrgekvaliteedilist tööstusseadmete hooldust, remonti ja müüki. Meie meeskond koosneb pühendunud ekspertidest, kes on spetsialiseerunud erinevatele tööstusharudele ja valdkondadele.

Teenused

  • Tööstusseadmete hooldus - pakume kõikehõlmavat ja kvaliteetset hooldust erinevatele tööstusseadmetele, tagades seadmete töökindluse ja sujuva toimimise.
  • Tööstusseadmete remont - meie spetsialistid on varustatud tehnilise oskusteabega, et remontida erinevaid tööstusseadmeid.
  • Konsultatsioon - Meie ekspertide meeskond on valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi, et aidata klientidel leida sobivad tööstusseadmed ja lahendused vastavalt nende konkreetsetele vajadustele.
  • Tööstusseadmete müük - Meie tootevalikusse kuuluvad uued ja kasutatud tööstusseadmed, mida pakume kliendile vastavalt nende konkreetsetele vajadustele.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele usaldusväärseid ja kõrgekvaliteedilisi teenuseid, mis vastavad nende vajadustele ja aitavad neil saavutada suuremat edu oma tööstusharus. Tänu oma kogemustele ja teadmistele oleme kindlad, et suudame pakkuda kõige sobivamaid lahendusi nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. Võtke meiega ühendust, et saada täpsemat teavet meie teenuste kohta ning leida sobivad lahendused teie probleemidele.

Võtke ühendust

Võtke ühendust!

Võtke ühendust Techsol OÜ-ga ja laske meie kogenud tehnikutel aidata teil taas sujuvalt tööd teha!

Helistage

+372 5084774

Email

info@techsol.ee